FRANCHISE BEDELİ YOK

Geniş bir hedef kitleye sahip olan çiğköfte, çok düşük bütçelerle dükkan açmaya imkan verdiği için son yılların tartışmasız en popüler iş modelidir. Çağımızın gereksinimlerinden olan hızlı ve kolay tüketime uygun oluşu ve ekonomik satış fiyatlarıyla tüketicilerin vazgeçilmezi haline gelmiş durumdadır.  Gazi Çiğköfte’nin başarısı kanıtlanmış bir iş modeli var. Sürekli büyüyen pazarımızla, sürdürülebilir nakit geri dönüşü sağlıyoruz. Franchisee’lerimize daha önce analizi gerçekleştirilen lokasyonları öncelikli olarak öneriyoruz.

BAŞVURU FORMU

BİLGİLERİNİZ

BİZİ TERCİH ETME SEBEBİNİZ

EĞİTİM BEDELİ YOK

Her ticari işletmede önemli olduğu gibi çiğköfte franchise işletmesi açarken de doğru lokasyon önemli bir maddedir. Yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu caddeler, yoğun alışveriş merkezleri en gözde noktalardır. Bunların yanı sıra yerleşim noktalarına yakın, çevresinde okul, hastane vb. noktaların bulunduğu, insanların eve dönerken uğrayıp alış-veriş yapabileceği güzergâhlar da önemli lokasyonlardır.

REKLAM GİDERİ YOK

Üretim, lojistik ve satın alma birimlerimiz kaliteyi ve uygun fiyatları franchisee'lerine sunmaya devam ediyor. Ailemize franchise olarak katılacak iş ortağı adaylarımız, öncelikli olarak hem teknik hem de becerilerini geliştirmelerini sağlayacak 1 haftalık yoğun bir eğitim programına katılırlar. Bu süreçte; işe bakış şeklimizi, restoran içi operasyonlarımızı, standartlarımızı ve yönetim kültürümüzü öğrenirler. Süreci başarıyla tamamlayan franchise'lerimiz, restoranlarını açtıklarında, gerekli tüm bilgi ve becerilere sahip olarak Gazi Çiğköfte’nin başarısına ortak olurlar. Bayi açılışıyla beraber satış destek departmanı ile koordineli olarak hizmet verilir. Gerek satış artırıcı faaliyetler, gerek moral ziyaretleri, gerekse eğitim faaliyetleri ile bayi başladığı işte kendisini hiçbir zaman yalnız hissetmez.

Türkiye'de ilk olarak Acılı ve Acısız çiğköfteyi satışa sunan firmamızın lezzeti yıllardır değişmeden bu güne kadar ulaşmıştır mutlaka denemelisiniz...

Küçük maliyetlerle kendi işinizi kurabilir ve hatırı sayılır bir gelir elde edebilirsiniz...

Buradan bayilik başvuru formunu doldurabilir ya da 444 4 354 nolu telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Gazi Çiğköftenin kendine özgü bir konsepti mevcuttur. Bayimiz olabilmek için bu konsepte uygun hareket etmeniz gerekmektedir.

Yaklaşık  7 ila 10 iş günü içerisinde kurulum yapılmaktadır.

Eğitimlerimiz firma merkezimizde ücretsiz olarak verilmektedir.

Türkiye'nin 81 ilinde ve ilçelerinde işlek cadde ve sokaklarında bayilik açabilirsiniz...

İstanbul şehir içi sevkiyatlarımız frigolu (soğutuculu) sevkiyat araçlarımızla kapınıza kadar getirilir. İstanbul dışı il ve ilçelere kargo veya otogar ile ürün sevkiyatları yapılmaktadır...