FRANCHISING

BAYİLİK BAŞVURU FORMU
FORMU DOLDURUN SİZE DÖNELİM
Bizi nereden buldunuz?

Franchise Bedeli Yok

Geniş bir hedef kitleye sahip olan çiğköfte, çok düşük bütçelerle dükkan açmaya imkan verdiği için son yılların tartışmasız en popüler iş modelidir. Çağımızın gereksinimlerinden olan hızlı ve kolay tüketime uygun oluşu ve ekonomik satış fiyatlarıyla tüketicilerin vazgeçilmezi haline gelmiş durumdadır. Gazi Çiğköfte’nin başarısı kanıtlanmış bir iş modeli var. Sürekli büyüyen pazarımızla, sürdürülebilir nakit geri dönüşü sağlıyoruz. Franchisee’lerimize daha önce analizi gerçekleştirilen lokasyonları öncelikli olarak öneriyoruz.

Eğitim Bedeli Yok

Her ticari işletmede önemli olduğu gibi çiğköfte franchise işletmesi açarken de doğru lokasyon önemli bir maddedir. Yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu caddeler, yoğun alışveriş merkezleri en gözde noktalardır. Bunların yanı sıra yerleşim noktalarına yakın, çevresinde okul, hastane vb. noktaların bulunduğu, insanların eve dönerken uğrayıp alış-veriş yapabileceği güzergâhlar da önemli lokasyonlardır.

Reklam Gideri Yok

Üretim, lojistik ve satın alma birimlerimiz kaliteyi ve uygun fiyatları franchiseelerine sunmaya devam ediyor. Ailemize franchise olarak katılacak iş ortağı adaylarımız, öncelikli olarak hem teknik hem de becerilerini geliştirmelerini sağlayacak 1 haftalık yoğun bir eğitim programına katılırlar. Bu süreçte; işe bakış şeklimizi, restoran içi operasyonlarımızı, standartlarımızı ve yönetim kültürümüzü öğrenirler. Süreci başarıyla tamamlayan franchiselerimiz, restoranlarını açtıklarında, gerekli tüm bilgi ve becerilere sahip olarak Gazi Çiğköfte’nin başarısına ortak olurlar. Bayi açılışıyla beraber satış destek departmanı ile koordineli olarak hizmet verilir. Gerek satış artırıcı faaliyetler, gerek moral ziyaretleri, gerekse eğitim faaliyetleri ile bayi başladığı işte kendisini hiçbir zaman yalnız hissetmez.

Çiğköftemizin Lezzetini Tattınız mı?

Türkiye'de ilk olarak Acılı ve Acısız çiğköfteyi satışa sunan firmamızın lezzeti yıllardır değişmeden bu güne kadar ulaşmıştır mutlaka denemelisiniz...

Kendi İşinizin Patronu Olmak İster Misiniz?

Küçük maliyetlerle kendi işinizi kurabilir ve hatırı sayılır bir gelir elde edebilirsiniz...

Gazi Çiğköfte Bayisi Olmak İçin Ne Yapmalıyım?

Buradan bayilik başvuru formunu doldurabilir ya da 444 4 354 nolu telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bayilik kurulumu ne kadar zaman alır?

Yaklaşık 7 ila 10 iş günü içerisinde kurulum yapılmaktadır.

Bayi eğitimleri mevcut mu?

Eğitimlerimiz firma merkezimizde ücretsiz olarak verilmektedir.

Nerelerde bayilik açabilirim?

Türkiye'nin 81 ilinde ve ilçelerinde işlek cadde ve sokaklarında bayilik açabilirsiniz...

Ürün tedarikleri ne şekilde yapılmaktadır?

İstanbul şehir içi sevkiyatlarımız frigolu (soğutuculu) sevkiyat araçlarımızla kapınıza kadar getirilir. İstanbul dışı il ve ilçelere kargo veya otogar ile ürün sevkiyatları yapılmaktadır...

Bayilik için konseptiniz var mı?

Gazi Çiğköftenin kendine özgü bir konsepti mevcuttur. Bayimiz olabilmek için bu konsepte uygun hareket etmeniz gerekmektedir.